Motor s účinností IE4
Motory řady IE4 jsou asynchronní motory s klecí navržené v souladu s normami IEC a s energetickou účinností IE4.
Specifikace
| Norma | IEC60034-30 |
| Velikost rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,75 kW–315 kW |
| Třída účinnosti | IE4 |
| Napětí/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Třída izolace/Třída oteplování | F/B |
| Montážní uspořádání | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem | |
| Způsob chlazení | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Obal
Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem. Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem.
● Při objednávání si prosím všimněte jmenovitých údajů, jako je typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle následujících požadavků zákazníka:
1. Speciální napětí, frekvence a výkon;
2. Speciální třída izolace a třída ochrany;
3. S svorkovnicí na levé straně, dvojitými konci hřídele a speciální hřídelí;
4. Vysokoteplotní motor nebo nízkoteplotní motor;
5. Používá se na náhorní plošině nebo venku;
6. Vyšší výkon nebo faktor zvláštních služeb;
7. S ohřívačem, PT100 pro ložiska nebo vinutí, PTC a tak dále;
8. S enkodérem, izolovanými ložisky nebo izolovanou nosnou konstrukcí;
9. S požadavky ostatních.








