Řada Y (IP23) Vysokonapěťová třífázová asynchronní indukční
Vysokonapěťový motor řady Y je třífázový asynchronní indukční motor s kotvou nakrátko. Motor má třídu krytí IP23, jmenovité napětí je 6 kV nebo 10 kV.
Specifikace
| Velikost rámu | H355-710MM(6kV)、H450-710MM(10kV) |
| Jmenovitý výkon | 220 kW–5000 kW (6 kV), 250 kW–3550 kW (10 kV) |
| Stupně energetické účinnosti | IE1 |
| Napětí a frekvence | 6 kV / 50 Hz, 10 kV / 50 Hz |
| Stupně ochrany | IP23 |
| Stupně izolace/nárůst teploty | F |
| Způsob instalace | B3 |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Metoda chlazení | IC01 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem. Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem.
● Při objednávání si prosím všimněte jmenovitých údajů, jako je typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle následujících požadavků zákazníka:
1. speciální napětí, frekvence a výkon;
2. speciální třída izolace a třída ochrany;
3. se svorkovnicí na levé straně, dvojitými konci hřídele a speciální hřídelí;
4. vysokoteplotní motor nebo nízkoteplotní motor;
5. používá se na plošině nebo venku;
6. vyšší výkon nebo faktor zvláštního provozu;
7. s ohřívačem, PT100 pro ložiska nebo vinutí, PTC a tak dále;
8. s enkodérem, izolovanými ložisky nebo izolovanou nosnou konstrukcí;
9. s požadavky ostatních.






