Motor s účinností IE5
Motory řady IE5 jsou asynchronní motory s klecí navržené v souladu s normami IEC60034-30 a s energetickou účinností IE5.
Specifikace
| Norma | IEC60034-30 |
| Velikost rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,75 kW–315 kW |
| Třída účinnosti | IE5 |
| Napětí/frekvence | ≤1000 V/50 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Třída izolace/Třída oteplování | F/B |
| Montážní uspořádání | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem | |
| Způsob chlazení | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Výrobní proces v továrně
Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze pro informaci uživatele. Omlouváme se, že v případě jakýchkoli změn produktu nebudou předem učiněny žádné další poznámky.
● Při objednávání si prosím všimněte jmenovitých údajů, jako je typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle požadavků zákazníka takto
1. speciální napětí, frekvence a výkony
2. speciální třídy izolace a ochrany
3. s levou svorkovnicí, dvojitými konci hřídele a speciálními hřídeli
4. Vysokoteplotní motory nebo nízkoteplotní motory.
5. Použití na vysočině nebo venku
6. Vyšší výkon nebo faktory speciálních služeb
7. s ohřevem, ložisky nebo vinutími PT100, PTC atd.
8. s enkodérem, izolovanými ložisky nebo konstrukcí s izolovanými ložisky.
9. Další požadavky.
Pokud by vás některá z těchto položek skutečně zajímala, dejte nám prosím vědět. Rádi vám po obdržení vašich podrobných specifikací zašleme cenovou nabídku. Máme vlastní specializované inženýry v oblasti výzkumu a vývoje, kteří splní všechny vaše požadavky. Těšíme se na vaše brzké dotazy a doufáme, že s vámi budeme mít v budoucnu možnost spolupracovat. Vítejte a podívejte se na naši společnost.







