YH Marine Motors
Motory řady YH jsou zcela uzavřené třífázové asynchronní indukční motory chlazené ventilátorem pro námořní použití.
Specifikace
| Velikost rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,75 kW–315 kW |
| Napětí/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Třída izolace/Třída oteplování | F/B |
| Montážní uspořádání | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okolní teplota | 0°C ~+45°C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Způsob chlazení | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem. Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem.
● Při objednávání si prosím všimněte jmenovitých údajů, jako je typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle následujících požadavků zákazníka:
1. speciální napětí, frekvence a výkon;
2. speciální třída izolace a třída ochrany;
3. se svorkovnicí na levé straně, dvojitými konci hřídele a speciální hřídelí;
4. vysokoteplotní motor nebo nízkoteplotní motor;
5. používá se na plošině nebo venku;
6. vyšší výkon nebo faktor zvláštního provozu;
7. s ohřívačem, PT100 pro ložiska nebo vinutí, PTC a tak dále;
8. s enkodérem, izolovanými ložisky nebo izolovanou nosnou konstrukcí;
9. s požadavky ostatních.
Aplikace
Disponujeme pokročilou výrobní technologií a usilujeme o inovativní produkty. Zároveň dobrý servis posílil naši dobrou pověst. Věříme, že pokud rozumíte našim produktům, budete ochotni se stát našimi partnery. Těšíme se na váš dotaz.








