Motory s kluznými kroužky
Technické údaje
| Velikost rámu | 280–800 mm |
| Výstup | 75–3150 kW |
| Jmenovité napětí | 380 V/415 V/660 V/690 V/1140 V/3 kV/3,3 kV/6 kV/6,6 kV/10 kV/10,5 kV/11 kV |
| Montážní uspořádání | IM B3 |
| Stupeň ochrany | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metoda chlazení | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Počet pólů | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Třída izolace | Rodinný dům |
| Okolní teplota | Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem; -15 °C ~ +40 °C |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji







