Účinnost motoru IE1
Specifikace
| Norma | IEC60034-30 |
| Velikost rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,18 kW–315 kW |
| Třída účinnosti | IE1 |
| Napětí/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Třída izolace/Třída oteplování | F/B |
| Montážní uspořádání | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem | |
| Způsob chlazení | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze pro informaci uživatele. Omlouváme se, že jsme vás předem neupozornili na jakékoli změny produktů.
● Při objednávce prosím uveďte typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třídu izolace, třídu krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle požadavků zákazníka takto
1. speciální napětí, frekvence a výkon
2. speciální třídy izolace a ochrany
3. s levou svorkovnicí, dvojitými konci hřídele a speciálními hřídeli
4. Motory pro vysoké nebo nízké teploty.
5. Použití ve vysoké nadmořské výšce nebo venku
6. Vyšší výkon nebo faktory speciálních služeb
7. s ohřevem, ložisky nebo vinutími PT100, PTC atd.
8. s enkodérem, izolovanými ložisky nebo konstrukcí s izolovanými ložisky
9. Další požadavky.
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji









