Motor s účinností IE2
Specifikace
| Norma | IEC60034-30 |
| Velikost rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,18 kW–355 kW |
| Třída účinnosti | IE2 |
| Napětí/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Třída izolace/Třída oteplování | F\B |
| Montážní uspořádání | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okolní teplota | -15°C až +40°C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem | |
| Metoda chlazení | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Výrobní zařízení
Pokyny k objednávce
● Tento katalog je pouze pro informaci zákazníka. Omlouváme se, že v případě jakýchkoli změn produktu nebudou předem učiněny žádné další poznámky.
● Při objednávání věnujte pozornost údajům objednávky, jako je výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, typ instalace atd. modelu motoru.
● Můžeme vám navrhnout a vyrobit speciální motorové produkty na zakázku dle vašich požadavků.
1. Speciální napětí, frekvence a výkony.
2. Speciální třída izolace a třída ochrany;
3. Levá strana se spojovací krabicí, dvojitým koncem hřídele a speciální hřídelí;
4. Vysokoteplotní motory nebo nízkoteplotní motory;
5. V horách nebo venku.
6. Vyšší výkon nebo faktor zvláštního provozu.
7. S ohřívači, ložisky nebo vinutími PT100, PTC atd.
8. S enkodérem, izolovaným ložiskem nebo konstrukcí s izolovaným ložiskem.
9. Další požadavky.









