Motory napájené měničem YVF
Motory řady YVF používají konstrukci rotoru s klecí nakrátko a jsou vybaveny samostatným axiálním ventilátorem pro zajištění dobrého chlazení při různých rychlostech.
Specifikace
| Velikost rámu | 80-355 |
| Výstup | 0,75 kW–355 kW |
| Napětí/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Provozní zóna pro konstantní točivý moment a provozní zóna pro konstantní výkon | 5–50 Hz a 50–100 Hz |
| Stupeň ochrany | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Třída izolace/Třída oteplování | F/B |
| Montážní uspořádání | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem. Chlazení | |
| Způsob chlazení | IC416 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem. Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem.
● Při objednávání si prosím všimněte jmenovitých údajů, jako je typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle následujících požadavků zákazníka:
1. speciální napětí, frekvence a výkon;
2. speciální třída izolace a třída ochrany;
3. se svorkovnicí na levé straně, dvojitými konci hřídele a speciální hřídelí;
4. vysokoteplotní motor nebo nízkoteplotní motor;
5. používá se na plošině nebo venku;
6. vyšší výkon nebo faktor zvláštního provozu;
7. s ohřívačem, PT100 pro ložiska nebo vinutí, PTC a tak dále;
8. s enkodérem, izolovanými ložisky nebo izolovanou nosnou konstrukcí;
9. s požadavky ostatních.








