Synchronní reluktanční motory řady SCZ
Synchronní reluktanční motory řady SCZ jsou nezávisle navrženy. Motor je třífázový elektromotor s magneticky anizotropní strukturou rotoru, který využívá standardní velikost rámu IEC pro splnění různých potřeb zákazníků a může poskytovat produkty řady IE5, IE4, IE3, včetně čistě synchronního reluktančního motoru.
Specifikace
| Norma | IEC60034 |
| Velikost rámu | V80–315 mm |
| Jmenovitý výkon | 0,75 kW–200 kW |
| Stupně energetické účinnosti | IE5 |
| Napětí a frekvence | 400 V/50 Hz |
| Stupně ochrany | IP55 |
| Stupně izolace/nárůst teploty | F/B |
| Způsob instalace | B3, B5, B35, V1 |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem | |
| Metoda chlazení | IC411 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem. Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem.
● Při objednávání si prosím všimněte jmenovitých údajů, jako je typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle následujících požadavků zákazníka:
1. speciální napětí, frekvence a výkon;
2. speciální třída izolace a třída ochrany;
3. se svorkovnicí na levé straně, dvojitými konci hřídele a speciální hřídelí;
4. vysokoteplotní motor nebo nízkoteplotní motor;
5. používá se na plošině nebo venku;
6. vyšší výkon nebo faktor zvláštního provozu;
7. s ohřívačem, PT100 pro ložiska nebo vinutí, PTC a tak dále;
8. s enkodérem, izolovanými ložisky nebo izolovanou nosnou konstrukcí;
9. s požadavky ostatních.










