Modulární motory YL
Rám motorů řady YL je svařen z ocelového plechu, což zajišťuje vynikající tuhost a odolnost proti vibracím. Jsou vyrobeny s izolační strukturou F a procesem vakuové impregnace VPI. Systém nepřetržitého nakládání a vykládání ložisek zajišťuje snadnou údržbu.
Specifikace
| Velikost rámu | 355–630 (6 kV), 400–630 (10 kV) |
| Výstup | 220 kW–1250 kW (6 kV), 220 kW–1120 kW (10 kV) |
| Napětí/frekvence | 6 kV, 10 kV/50 Hz |
| Montážní uspořádání | IM V1 |
| Stupeň ochrany | IP23 |
| Způsob chlazení | IC01 |
| Třída izolace | F |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
Naše produkty splňují národní certifikační požadavky pro kvalifikované, vysoce kvalitní produkty za dostupnou cenu a dnes si je váží lidé po celém světě. Naše zboží se bude i nadále zlepšovat v rámci naší objednávky a těšíme se na spolupráci s vámi. Pokud by vás některý z těchto produktů zajímal, dejte nám prosím vědět. Po obdržení vašich podrobných požadavků vám rádi zašleme cenovou nabídku.
Montážní a celkové rozměry (6KV)
| Číslo rámu | Pól | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Poznámka: Údaje uvedené v tabulce slouží pro informaci uživatele. V případě jakéhokoli rozporu s náhodným souborem má přednost náhodný soubor.
Montáž a celkové rozměry (10KV)
| Číslo rámu | Pól | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Poznámka: Údaje uvedené v tabulce slouží pro informaci uživatele. V případě jakéhokoli rozporu s náhodným souborem má přednost náhodný soubor.






