Dodávka ODM stejnosměrného motoru Bezkartáčový motor Bezkartáčový stejnosměrný motor BLDC motor Elektromotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8pólový 3000rpm 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M
„Kvalita na prvním místě, poctivost jako základ, upřímná pomoc a vzájemný zisk“ je naší myšlenkou ve snaze důsledně vytvářet a usilovat o dokonalost v dodávkách ODM stejnosměrného motoru, bezkartáčového motoru, bezkartáčového stejnosměrného motoru, BLDC motoru, elektromotoru, servomotoru 57bl3a90 36V 24V 48V 8pólů 3000 ot./min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M. V současné době se těšíme na ještě větší spolupráci se zahraničními klienty založenou na vzájemném prospěchu. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.
„Kvalita na prvním místě, poctivost jako základ, upřímná pomoc a vzájemný zisk“ je naší myšlenkou ve snaze důsledně vytvářet a usilovat o dokonalostČína bezkartáčový stejnosměrný motor a elektromotor, Zakázkové objednávky jsou přijatelné s různou kvalitou a speciálním designem zákazníka. Těšíme se na navázání dobré a úspěšné obchodní spolupráce s dlouhodobými vztahy se zákazníky z celého světa.
Motory řady IE4 jsou asynchronní motory s klecí navržené v souladu s normami IEC a s energetickou účinností IE4.
Specifikace
| Norma | IEC60034-30-1 |
| Velikost rámu | V80-450 mm |
| Jmenovitý výkon | 0,75 kW–1000 kW |
| Stupně energetické účinnosti | IE4 |
| Napětí a frekvence | 400 V/50 Hz |
| Stupně ochrany | IP55 |
| Stupně izolace/nárůst teploty | F/B |
| Způsob instalace | B3, B5, B35, V1 |
| Okolní teplota | -15 °C ~ +40 °C |
| Relativní vlhkost by měla být nižší než 90 % | |
| Nadmořská výška by měla být nižší než 1000 m nad mořem | |
| Metoda chlazení | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |
| Povinnost | S1 |
| Faktor služby | 1.0 |



Informace o objednávce
● Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem. Tento katalog slouží pouze jako reference pro uživatele. Prosím, odpusťte případné změny produktů, které si nevyžádají dodatečné informace předem.
● Při objednávání si prosím všimněte jmenovitých údajů, jako je typ motoru, výkon, napětí, otáčky, třída izolace, třída krytí, způsob montáže atd.
● Můžeme navrhnout a vyrobit speciální motory dle následujících požadavků zákazníka:
1. Speciální napětí, frekvence a výkon;
2. Speciální třída izolace a třída ochrany;
3. S svorkovnicí na levé straně, dvojitými konci hřídele a speciální hřídelí;
4. Vysokoteplotní motor nebo nízkoteplotní motor;
5. Používá se na náhorní plošině nebo venku;
6. Vyšší výkon nebo faktor zvláštních služeb;
7. S ohřívačem, PT100 pro ložiska nebo vinutí, PTC a tak dále;
8. S enkodérem, izolovanými ložisky nebo izolovanou nosnou konstrukcí;
9. S požadavkem ostatních „Kvalita na prvním místě, poctivost jako základ, upřímná pomoc a vzájemný zisk“ je naší myšlenkou ve snaze důsledně vytvářet a usilovat o dokonalost v dodávkách ODM stejnosměrného motoru, bezkartáčového motoru, bezkartáčového stejnosměrného motoru, BLDC motoru, elektromotoru, servomotoru 57bl3a90 36V 24V 48V 8pólů 3000 ot./min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M. V současné době se těšíme na ještě větší spolupráci se zahraničními klienty založenou na vzájemném prospěchu. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.
Dodáváme ODM čínské bezkartáčové stejnosměrné motory a elektromotory. Zakázkové objednávky jsou přijatelné s různou kvalitou a speciálním designem zákazníka. Těšíme se na navázání dobré a úspěšné obchodní spolupráce s dlouhodobými vztahy se zákazníky z celého světa.



